Mocca d’Or – Colombia Supremo koffie 8 kg
De Supremo koffie 8 kg van Mocca d’Or: een Single Origin koffie bestaande uit 100% Arabica koffiebonen.
De Supremo koffie is echte klassieker, bestaande uit 100% Arabica bonen met een licht fruitige en iets zoete smaak. Het is een Single Origin koffie afkomstig uit het Cauca gebied. Dit is een gebied in het Zuid-Amerikaanse Colombia. De koffiebonen uit dit gebied zijn heel groot, vandaar de naam ‘Supremo’. De koffiebonen zijn geschikt voor alle koffievarianten, maar komen bijzonder goed tot hun recht bij een espresso of lungo. De smaaknuances van sinaasappel, grapefruit en karamel geven een mooie finishing touch aan de koffie.
Inhoud: 8 kg
Details Colombia Supremo
- Smaak: licht fruitig en iets zoet
- Intensiteit: mild en vol
- Nuances: sinaasappel, grapefruit en karamel
- Regio: Cauca gebied in Colombia
- Hoogte: 1.350 - 1.850 meter
- Oogst: maart tot juni & september tot december
- Zetmethode: geschikt voor alle koffiemachines en apparaten
- Geschikt voor alle koffievarianten, maar past bijzonder goed bij een espresso of lungo.
Koffiebonen uit Colombia
Het Zuid-Amerikaanse land Colombia produceert maar liefst 8% van de totale wereldproductie aan koffiebonen. Het land behoort hiermee tot de top 3 koffielanden, net als Brazilië en Vietnam. Het klimaat in Colombia is uiterst geschikt voor koffiebonen. Het kent een vochtig klimaat en heeft veel uitlopers van bergen. Ook de ligging is ideaal vanwege de grote havens aan de Atlantische Oceaan en Stille Oceaan. De koffiebonen uit Colombia zijn super groot, vandaar de naam Supremo. Ze smaken heerlijk vol en verfijnd, en zijn rijk van aroma’s.
Mocca d’Or koffiebonen
Mocca d’Or roostert al haar koffiebonen in de koffiebranderij in Zwolle volgens de Slowroast brandmethode. Hier worden dagelijks 2200 kg aan koffiebonen geroosterd op een ambachtelijke manier. In de authentieke trommelbranders worden ze op zeer lage temperatuur, heel langzaam geroosterd. Het slowroasten van 150 kg aan koffiebonen duurt ongeveer 15 minuten. Bij veel andere merken van koffiebonen duurt dit maar 4 minuten en hierdoor gaat er veel smaak verloren. Alleen met het slowroasten krijg je de beste koffiebonen en komt de smaak en het aroma perfect tot zijn recht.
Voordeelpakketten van Mocca d’Or
Benieuwd naar de andere smaken koffiebonen van Mocca d’Or of wil je graag variëren? Dat kan met onze mix & voordeel pakketten. Kies je favoriete smaken koffiebonen, mix en pak een leuke korting! Je kunt kiezen uit de Mocca d’Or Mix & Voordeel van 4 kg of de Mocca d’Or Mix & Voordeel van 8 kg. Hoe meer koffiebonen, hoe hoger de korting.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.