Mocca d’Or – Sulawesi Kalosi 8 kg
Mocca d’Or Sulawesi Kalosi (8 kg) is een Single Origin koffie met een uitgesproken en kruidige smaak.
De Sulawesi Kalosi koffie heeft een erg bijzondere smaak. De smaak is uitgesproken en kruidig, met nuances van hout, truffel, cacao en peper. Het is een Single Origin koffie bestaande uit 100% arabica koffiebonen. Deze zijn afkomstig uit de regio Tana Toraja – Mamase. De koffie laat zich goed mengen met melk en is daarmee perfect voor koffiespecialiteiten met melk als een cappuccino. Maar ook voor andere koffievarianten is deze koffie zeer geschikt.
Inhoud: 8 kg
Details Sulawesi Kalosi 8 kg
- Intensiteit: krachtig en uitgesproken
- Smaak: kruidig
- Nuances: hout, truffel, cacao en peper
- Regio: Tana Toraja - Mamasa
- Hoogte: 1.100 - 1.800 meter
- Oogst: mei tot november - maart tot juli
- Geschikt voor alle koffiemachines en koffieapparaten
- Geschikt voor alle koffiespecialiteiten
Slowroast koffiebonen
Mocca d’Or roostert in totaal meer dan 35 verschillende soorten koffiebonen in haar koffiebranderij in Zwolle. De koffiebonen worden allemaal geroosterd volgens de Slowroast methode: extra langzaam en op zeer lage temperaturen. Een tijdrovend proces, maar alleen op deze manier komt de smaak en het aroma van de koffieboon het beste tot zijn recht.
Mocca d’Or Specials Mix & Voordeel
De koffiebonen zijn afkomstig uit verschillende werelddelen en hebben ieder zo hun eigen karakter en smaak. Wil je graag eens variëren van smaak of andere smaken uitproberen? Probeer eens onze Mix & Voordeel pakketten. Kies uit je favoriete koffiesmaken, mix én ontvang een leuke korting!
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.